Logo

Rejestracja telefoniczna

+48 725 658 154

Aktualne promocje

Zbuduj swój własny pakiet usług ze SPECJALNĄ ZNIŻKĄ - 10%

Slide background Dieta zbilansowana

Dieta zbilansowana dostarczy do twojego organizmu odpowiednich ilości białek, węglowodanów, tłuszczu, błonnika oraz witamin i składników mineralnych.

Slide background Dieta nie musi być nudna!

Poprawnie dobrana dieta uwzględnia wszelkie Twoje preferencje, dzięki czemu posiłki przyrządzasz i spożywać z większą ochotą! Przyjdź i sprawdź!

Slide background Programy redukcji masy ciała

Stosowałaś już wiele diet dążąc do wymarzonego ideału pięknej sylwetki? Często nie zwracałaś uwagi na skutki stosowanych kuracji?

Sprawdź skład ciała

Dysponujemy nowoczesnym analizatorem składu ciała! Zobacz ile Twoje ciało zawiera tłuszczu, mięśni, wody itd.

Dieta na redukcję masy ciała

DIETA REDUKUJĄCA MASĘ CIAŁA

Potocznie mówiąc dieta odchudzająca nie musi być taka straszna, jak się ją maluję. Ustalenie zbilansowanej diety, zawierające wszystkie konieczne składniki odżywcze i indywidualnie dopasowanej do preferencji żywieniowych pacjenta ułatwia stosowanie się do zaleceń. Dieta nie powoduje uczucia senności, zmęczenia i rozdrażnienia, ponieważ będzie zawierała wszystkie składniki odżywcze. Prawidłowy i bezpieczny spadek masy ciała to 0,5-1,0 kg na tydzień. Poprzez wprowadzenie zasad zdrowego odżywiania poprawia się samopoczucie, cera nabiera zdrowszego wyglądu i następuje stopniowa utrata zbędnych kilogramów. 
Po osiągnięciu upragnionej masy ciała należy przejść do etapu stabilizacji, w którym stopniowo zwiększa się kaloryczność, żeby dojść do prawidłowego zapotrzebowania energetycznego. Jeśli dieta redukcyjna miała kaloryczność 1500 kcal, to gwałtowna zmiana na 2000 kcal spowoduje przyrost tkanki tłuszczowej, tzw. efekt jojo. Faza stabilizacji pozwala tego uniknąć poprzez stopniowe zwiększanie kaloryczności.

Specjalne programy żywienia: