Logo

Rejestracja telefoniczna

+48 725 658 154

Aktualne promocje

Zbuduj swój własny pakiet usług ze SPECJALNĄ ZNIŻKĄ - 10%

Slide background Dieta zbilansowana

Dieta zbilansowana dostarczy do twojego organizmu odpowiednich ilości białek, węglowodanów, tłuszczu, błonnika oraz witamin i składników mineralnych.

Slide background Dieta nie musi być nudna!

Poprawnie dobrana dieta uwzględnia wszelkie Twoje preferencje, dzięki czemu posiłki przyrządzasz i spożywać z większą ochotą! Przyjdź i sprawdź!

Slide background Programy redukcji masy ciała

Stosowałaś już wiele diet dążąc do wymarzonego ideału pięknej sylwetki? Często nie zwracałaś uwagi na skutki stosowanych kuracji?

Sprawdź skład ciała

Dysponujemy nowoczesnym analizatorem składu ciała! Zobacz ile Twoje ciało zawiera tłuszczu, mięśni, wody itd.

Żywienie niemowląt i dzieci

Żywienie niemowląt w pierwszych miesiącach życia jest zdeterminowane przez karmienie mlekiem matki. Następnie następuje stopniowe wprowadzanie posiłków według schematu żywienia niemowląt.

,,Rodzic decyduje CO dziecko zje, KIEDY i JAK jedzenie będzie podane. 
Dziecko decyduje CZY posiłek zje i ILE zje.”

Żywienia dziecka od 1-3 roku życia oraz w wieku przedszkolnym jest to najistotniejszy czas, kiedy rodzic ma wpływ na kształtujące się nawyki żywieniowe dziecka. W momencie rozpoczęcia nauki w szkole wpływ ten stopniowo się zmniejsza, co jest determinowane przez coraz większą samodzielność dziecka w doborze posiłków oraz presję rówieśników. Ma duży wybór niezdrowych przekąsek i żywności wysoko przetworzonej w sklepiku szkolnym, co skutkuje niechęcią do II śniadania zabieranego z domu oraz spożywaniem obiadu po przyjściu ze szkoły. Rolą rodzica jest urozmaicanie diety dziecka, aby uniknąć monotonii w spożywanych posiłkach. 
Warto do II śniadania oprócz zwyczajowej kanapki, dodać owoc/sałatkę warzywną/jogurt oraz wodę do picia.

Specjalne programy żywienia: