Logo

Rejestracja telefoniczna

+48 725 658 154

Aktualne promocje

Zbuduj swój własny pakiet usług ze SPECJALNĄ ZNIŻKĄ - 10%

Slide background Dieta zbilansowana

Dieta zbilansowana dostarczy do twojego organizmu odpowiednich ilości białek, węglowodanów, tłuszczu, błonnika oraz witamin i składników mineralnych.

Slide background Dieta nie musi być nudna!

Poprawnie dobrana dieta uwzględnia wszelkie Twoje preferencje, dzięki czemu posiłki przyrządzasz i spożywać z większą ochotą! Przyjdź i sprawdź!

Slide background Programy redukcji masy ciała

Stosowałaś już wiele diet dążąc do wymarzonego ideału pięknej sylwetki? Często nie zwracałaś uwagi na skutki stosowanych kuracji?

Sprawdź skład ciała

Dysponujemy nowoczesnym analizatorem składu ciała! Zobacz ile Twoje ciało zawiera tłuszczu, mięśni, wody itd.

Diety i ciąża - Żywienie przed, w trakcie i po ciąży

PRZYGOTUJ SIĘ DO CIĄŻY

Warto rozpocząć zdrowe odżywianie w okresie starania się o dziecko, aby przygotować swój organizm na zmiany, jakie nastąpią podczas ciąży, uregulować masę ciała, zarówno u kobiet z nadwagą, jak i niedowagą, uzupełnić niedobory pokarmowe oraz rozpocząć suplementację kwasu foliowego. O ile dieta nie jest czynnikiem determinującym zajście w ciążę, jest istotnym czynnikiem, który sprzyja płodności u kobiet i mężczyzn.

ŻYWIENIE W CIĄŻY

Dieta kobiety w trakcie ciąży jest jednym z najważniejszych czynników wpływających na zdrowie zarówno pacjentki, jak i płodu, a także rzutuje na prawidłowy rozwój dziecka w życiu pozałonowym zmniejszając ryzyko zachorowań na choroby cywilizacyjne. Prawidłowo zbilansowana dieta powinna zawierać wszystkie składniki odżywcze oraz odpowiednią kaloryczność. Zachowania prozdrowotne zagwarantują kobiecie ciężarnej utrzymanie dobrego samopoczucia, zdrowia oraz poczucie bezpieczeństwa w okresie ciąży.

ŻYWIENIE W TRAKCIE KARMIENIA PIERSIĄ

Jest to czas, w którym mleko matki jest jedynym źródłem pożywienia dla dziecka do czasu wprowadzenia pierwszych posiłków. Dieta oraz odpowiednia ilość płynów sprzyjają prawidłowemu odżywieniu dziecka, a także wpływają na regeneracje organizmu kobiety w czasie połogu oraz zapobiegają niedoborom składników mineralnych u matki.

Specjalne programy żywienia: