Logo

Rejestracja telefoniczna

+48 725 658 154

Aktualne promocje

Zbuduj swój własny pakiet usług ze SPECJALNĄ ZNIŻKĄ - 10%

Slide background Dieta zbilansowana

Dieta zbilansowana dostarczy do twojego organizmu odpowiednich ilości białek, węglowodanów, tłuszczu, błonnika oraz witamin i składników mineralnych.

Slide background Dieta nie musi być nudna!

Poprawnie dobrana dieta uwzględnia wszelkie Twoje preferencje, dzięki czemu posiłki przyrządzasz i spożywać z większą ochotą! Przyjdź i sprawdź!

Slide background Programy redukcji masy ciała

Stosowałaś już wiele diet dążąc do wymarzonego ideału pięknej sylwetki? Często nie zwracałaś uwagi na skutki stosowanych kuracji?

Sprawdź skład ciała

Dysponujemy nowoczesnym analizatorem składu ciała! Zobacz ile Twoje ciało zawiera tłuszczu, mięśni, wody itd.

Oferta

Wizyta kompleksowa obejmuje:

  • wywiad medyczny i żywieniowy – to zestaw pytań, które będą dotyczyły chorób, dolegliwości, obecnego sposobu żywienia, dolegliwości związanych z produktami spożywczymi, stylu życia, preferencji żywieniowych, dotychczasowych doświadczeń z dietami. Jest to niezbędne, aby ułożyć indywidualne zalecenia lub poradę dietetyczną
  • analiza wyników badań, dzienniczka żywieniowego oraz aktywności fizycznej lub jej braku :)
  • pomiary antropometryczne – w trakcie wizyty mierzymy wzrost, masę i obwody ciała. Wartości te są niezbędne do określenia obecnego stanu odżywienia organizmu oraz pozwalają na monitorowanie późniejszych efektów diety.
  • analizę składu ciała – po przeprowadzeniu badania na analizatorze In Body 230, zostanie omówiony wynik oraz normy danych parametrów, a także jak poprawić swój wynik, jeśli zachodzi taka potrzeba.

Wizyta druga – jest to krótka wizyta, podczas której pacjent odbiera swoje indywidualne zalecenia dietetyczne lub plan żywieniowy, a także omawiamy ich zastosowanie w życiu codziennym, wyjaśniamy wszelkie wątpliwości. Istnieje możliwość wysłania zaleceń na adres email i omówienia przez telefon.

Jeśli po wizycie pojawią się dodatkowe pytania, proszę o ich zapisywanie w dzienniczku żywieniowym, porozmawiamy o tym na wizycie kontrolnej. 

Wizyta kontrolna ponownie przeprowadzamy pomiary antropometryczne i analizę składu ciała, w celu ustalenia skuteczności diety. Porozmawiamy, jak minął czas od ostatniej wizyty, czy dieta sprawiała problem w życiu codziennym oraz o odczuciach pacjenta, następnie wprowadzimy uzgodnione poprawki oraz ustalimy dalszy plan działania.
Pierwszą wizytę kontrolną zalecam po 2 tygodniach (w celu sprawdzenia jak pacjent radzi sobie z dietą), natomiast kolejne co 4 tygodnie, uzależniając częstotliwość wizyt kontrolnych od motywacji pacjenta oraz stopnia realizacji zaleceń.           

Porada dietetyczna – pacjent przynosi na wizytę swój dzienniczek żywieniowy, który analizujemy pod kątem błędów żywieniowych, wprowadzamy poprawki oraz dodatkowo otrzymuje ogólne zalecenia o zdrowym żywieniu lub danej jednostce chorobowej.

Wizyta online – pacjent dostaje na adres email wywiad dietetyczny, dzienniczek żywienia i aktywności fizycznej, po uzupełnieniu odsyła. Po przeanalizowaniu danych wysyłam zalecenia żywieniowe/plan żywieniowy. Pacjent po zapoznaniu się z zaleceniami ma możliwość kontaktu telefonicznego lub wiadomości email w celu wyjaśnienia wszystkich niejasności.

Coaching dietetyczny – to cykl rozmów mających na celu rozwijanie umiejętności pacjenta w zakresie zdrowego żywienia, motywowanie go oraz ugruntowanie prawidłowych zachowań. Obejmuje analizę stylu życia i żywienia, identyfikację mocnych i słabych stron, które można poprawić. Coaching pomaga w określeniu strategii do osiągnięcia założonych celów. Szczególnie polecane osobą: mającym trudności z realizacją diety, brakiem motywacji oraz chcącym dowiedzieć się więcej o zdrowym stylu życia i prawidłowym żywieniu.

Psychodietetyka – zajmuje się psychologicznymi aspektami odżywiania, dotyczy to przede wszystkim pacjentów z zaburzeniami żywienia (anoreksja, bulimia, ortoreksja, jedzenie kompulsywne), chorobami dietozależnymi, ale kierowana jest również do stale (bezskutecznie) odchudzających się. 

Każda wizyta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta, szczegóły są ustalane podczas ustalania terminu lub na początku wizyty w gabinecie.

Specjalne programy żywienia: